Kolektory pokarmu już dostępne u Troskliwych Rodziców!

Kolektory pokarmu już dostępne u Troskliwych Rodziców!

Silikonowy kolektor pokarmu MAMI jest zarówno moim jak i Waszym najlepszym przyjacielem w ostatnich dniach, dlatego ląduje na pokładzie Troskliwych Rodziców – możecie go u mnie zamówić!

Haakaa, bo tak też jest nazywany - ratuje sytuację w nawale, zatkanych kanalikach, a także może służyć jako mini laktator w sytuacji, kiedy potrzebujemy odciągnąć i zgromadzić trochę mleka dla malucha. Nie ma w nim żadnego mechanizmu, nie potrzebuje baterii, prądu i można go użyć w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Odciąganie mleka jest bardzo proste i nie wymaga użycia rąk, do tego, można stosować kolektor pokarmu przy jednoczesnym odciąganiu laktatorem drugiej piersi lub karmieniu dziecka, co oszczędza czas każdej młodej mamie.

Ta mała, poręczna bańka wykonana jest w 100 % z silikonu medycznego, nie zawiera BPA, PWC oraz ftalanów. Posiada także atest PZH. Kolektor można myć w zmywarce a także sterylizować wrzątkiem.

Ze względu na prostotę użytkowania i zaskakujące efekty nazywany jest przez mamy „magiczną buteleczką”.

Magiczna buteleczka pasuje do każdego rozmiaru biustu i nie powoduje podrażnień brodawki.  

 

Osobiście uważam, że ten mały gadżet to „must-have” w laktacyjnej wyprawce każdej mamy, więc jeśli jeszcze go nie posiadasz to zapraszam do kontaktu!

 

Zakup możliwy z odbiorem osobistym na terenie Poznania, bądź podczas wizyty.

Koszt: 34 zł

Produkt zawiera opakowanie w języku polskim wraz z instrukcją użycia.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 troskliwirodzice.com Wszelkie prawa zastrzeżone.