Pierwsze spotkanie chustowe w Trzciance!

Pierwsze spotkanie chustowe w Trzciance!

Na początku października miałam przyjemność poprowadzić w moim mieście rodzinnym spotkanie dotyczące chustonoszenia. Przy kawie i ciastku opowiedziałam uczestnikom o tym, czym jest chustonoszenie i dlaczego warto nosić swoje dziecko. Poruszyłam takie aspekty jak prawidłowa pielęgnacja malucha, odpowiednia pozycja dziecka w chuście, jak wybrać pierwszą chustę i kiedy warto spotkać się z doradcą.  

 

"Spotkanie z Natalią przebiegło w baaardzo pozytywnej atmosferze i kameralnym wręcz gronie 🙂 Mam wrażenie, że dzięki temu padło wiele ważnych i ciekawych pytań, zwłaszcza ze strony "początkujących rodziców" - nasza specjalistka wykazała się wyjątkową otwartością i wyrozumiałością - z zapałem rozwiewała nasze wątpliwości. Dzięki spotkaniu wiem już na 100%, że chustonoszenie jest dla mnie i mojego maluszka 🙂 już nie mogę się doczekać indywidualnego warsztatu, na którym nauczę się odpowiednio motać chustę. Przyniesione przez Natalię chusty, próbki materiałów i możliwość "pomacania" wszystkiego na pewno pomogą mi w późniejszym doborze chusty. Cieszę się, że spotkanie przebiegało w klimacie "rodzicielstwa w bliskości" rozmawialiśmy nie tylko o chustonoszeniu ale również o prawidłowej opiece i potrzebach dzieci. Baardzo polecam wszystkim przyszłym i obecnym rodzicom ❤" - Dominika J.

 

"Dnia 10 października bieżącego roku w Trzciance odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące „chustowania” niemowlaków. Jako przyszła mama zainteresowałam się tą tematyką, dlatego też zdecydowałam się wziąć w nim udział. Muszę jednak przyznać, że początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do pomysłu noszenia dzieci w chuście, uważając ten patent za mało praktyczny i użyteczny. Można powiedzieć, że byłam bardziej „team nosidełka”. Bardzo szybko zostałam przekonana przez prowadzącą spotkanie Natalię Antonic do „chustowania”, która pokazała wszystkim zgromadzonym, w jak niezwykle prosty sposób można ułatwić sobie życie po porodzie, nosząc dzieci bezpiecznie przy serduszku. Spotkanie miało formę prezentacji multimedialnej, w której Natalia przedstawiła całą gamę zalet noszenia dzieci w chustach, jednocześnie prezentując na sobie i lalce sposób ich prawidłowego wiązania oraz układania. Zaprezentowane zostały nam również różne rodzaje chust, dzięki czemu mogłyśmy zobaczyć, która najbardziej nam odpowiada. Spotkanie miało także charakter miłej pogadanki, podczas której mogłyśmy zadawać pytania Natalii, dzięki czemu każda z nas mogła rozwiać swoje wątpliwości związane z noszeniem swoich przyszłych pociech w chuście. Osobiście, bardzo dobrze wspominam całe spotkanie i gorąco polecam udział w podobnych zgromadzeniach w przyszłości." - Aleksandra Cz. 

 

Tymczasem pierwsze indywidualne konsultacje w Trzciance już za mną- cieszę się, że mogłam Was poznać!

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2023 troskliwirodzice.com Wszelkie prawa zastrzeżone.